FLEXUS.PL Projektowanie stron internetowych, sklepów internetowych, pozycjonowanie oraz systemów internetowych dla firm, instytucji państwowych.

Zadzwoń do nas: tel. +48 600 424 567
email: info@flexus.pl

www.wyprodukowanowpolsce.pl


Portal wyprodukowanowpolsce.pl ma służyć jako baza firm które produkują swoje wyroby w Polsce oraz platforma dzięki której można nawiązać kontakt z polskimi producentami oraz promować swoje produkty.

Chcemy na niej pokazać firmy które produkują w Polsce oraz zachęcić potencjalnych klientów do zakupu produktów produkowanych w Polsce. Jeśli produkujesz w Polsce dodaj swoją firmę do naszego portalu.

dea portalu

  • Ujednolicenie znaku Wyprodukowano w Polsce.  Chcemy ujednolicić znak stosowany przez różne firmy informujący o tym iż produkują one swoje wyroby w Polsce. Chcemy aby ten znak był gwarancją tego iż dana firma naprawdę produkuje swoje wyroby w Polsce. Logo naszego portalu na stronach czy też produktach jest gwarancją tego iż dana firma produkuje w Polsce. 
  • Promowanie polskich produktów. Poprzez nasz portal chcemy promować polskie produkty oraz polskie marki.
  • Zachęcamy do kupowania polskich produktów poprzez promowanie ich na stronie portalu oraz na naszym FB. Pokazujemy iż polskie produkty mają super wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania. 
  • Kupujesz polskie produkty dajesz pracę. To jedno z naszych haseł, które ma służyć do uświadomienia potencjalnym klientom jaki wpływ na naszą gospodarkę ma wybieranie produktów produkowanych w Polsce. 

Portal wyprodukowanowpolsce.pl to internetowy katalog produktów polskich, którego celem jest promowanie polskiej marki oraz wspieranie producentów krajowych. Na stronie można znaleźć szeroki wybór produktów, takich jak żywność, kosmetyki, artykuły dziecięce, meble czy wyroby z metali.

Portal wyprodukowanowpolsce.pl powstał w 2011 roku. Celem portalu jest umożliwienie łatwego i szybkiego znalezienia produktów polskich oraz zachęcanie do ich zakupu, co przyczynia się do wzrostu gospodarki kraju.

Na stronie wyprodukowanowpolsce.pl można znaleźć produkty różnych kategorii, z podziałem na branże oraz regiony Polski. Wszystkie produkty prezentowane na portalu spełniają określone kryteria jakościowe oraz są wytwarzane w Polsce. Dodatkowo, na stronie znajdują się informacje o producentach oraz ich historii, co pomaga budować więź pomiędzy konsumentami a producentami.

Portal wyprodukowanowpolsce.pl to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą wspierać polskich producentów i szukać produktów polskiej marki. Dzięki temu, można przyczynić się do rozwoju gospodarki kraju, promowania lokalnych produktów oraz zachowania tradycji i kultury.

www.wyprodukowanowpolsce.pl


FLEXUS.PL Łukasz Błażyczek
ul. Szpitalna 6 / obok Urzędu Miasta Maków Podhalański 
34-220 Maków Podhalański 

tel. 600 424 567, email: info@flexus.pl